Słowo przede wszystkim – wystąpienia publiczne przed szerokim gronem słuchaczy

Człowiek jest istotą społeczną, mowa zaś to podstawowa forma kontaktu interpersonalnego. Wielokrotnie podczas studiów, a także w prywatnym życiu, będziecie spotykali się z koniecznością wystąpienia publicznego oraz wygłoszenia przemówienia, czy to podczas prowadzenia konferencji, czy na bankiecie bądź spotkaniu integracyjnym. Już na samą myśl o tym ogarnia Was lęk lub czujecie lekki niepokój? A może po prostu chcecie być w tym lepsi? Przyjdźcie na warsztaty!

Celem warsztatu jest:

• przełamanie swoich barier przed wystąpieniami publicznymi i przemawianiem;
  • zdobycie wiedzy i kompetencji z zakresu konstruowania przemówienia (treść);
  • zdobycie wiedzy i kompetencji z zakresu wygłaszania przemówienia (forma);
  • nabrania kompetencji w praktycznych sytuacjach wystąpień publicznych w trakcie studiów (konferencje, egzaminy ustne, spotkania studenckie etc.).

Adresaci warsztatu:
Warsztaty przeznaczone są dla każdego: zarówno dla osób mających duży problem z wystąpieniami publicznymi i pragnących przełamać swoje bariery, jak i dla osób dobrze sobie radzących w tej materii, lecz chcących pogłębić swoje umiejętności skutecznego przemawiania.

Program ramowy:

• praktyczne ocenienie obecnej kompetencji uczestników w zakresie wystąpień publicznych i przemawiania poprzez przemówienie ćwiczebne;
  • prezentacja o najważniejszych aspektach wystąpień publicznych i przemawiania;
  • prezentacja o konstruowaniu przemówień i wypowiedzi publicznych;
  • prezentacja o skutecznym sposobie wygłaszania przemówień i wystąpień publicznych;
  • praktyczne ćwiczenie w formie przemówienia, pozwalające uczestnikom zastosować nabytą wiedzę w praktyce.

Jeśli chcesz polubić wystąpienia publiczne i przemawianie – przyjdź!