Menu
  • Link do mapy serwisu
 

Warsztaty

Człowiek jest istotą społeczną i niezależnie od tego, co robi, czym się zajmuje, zawsze będzie funkcjonował wśród innych ludzi. Nie zapominajmy jednak, że każdy z nas ma mocne i słabe strony, lepsze i gorsze dni. Cykl warsztatów psychologicznych to doskonała okazja, aby poznać samego siebie oraz swoje ograniczenia.

Zapraszamy Cię do udziału w warsztatach psychologicznych, które przygotowaliśmy dla Ciebie w ramach Programu ADAPTER. W trakcie warsztatów będziesz mógł dowiedzieć się ciekawych rzeczy na temat komunikacji, autoprezentacji, radzenia sobie ze stresem i wielu innych tematów bliskich studenckiemu życiu.

Warsztaty zazwyczaj trwają kilka godzin, dłużej niż zwykłe zajęcia na uczelni, ale czas płynie szybko, gdyż wypełniony jest przede wszystkim ćwiczeniami i dyskusją. Krótko mówiąc, nie jest to wykład, podczas którego najczęściej jesteś biernym słuchaczem, ale wspólne, aktywne odkrywanie ważnych dla Ciebie tematów i sfer. Udział w zajęciach jest dobrowolny, Ty decydujesz również o tym, jak bardzo aktywnie chcesz się w nie włączyć (możesz np. tylko słuchać innych, możesz również wyrazić własne zdanie, podyskutować).

Na warsztatach pomożemy Ci odkryć Twoje mocne i słabe strony. Nauczymy Cię, jak wykorzystywać pozytywne aspekty Twojego charakteru i jak radzić sobie ze słabymi – krótko mówiąc, pomożemy Ci stworzyć „psychologiczny upgrade”, który sprawi, że będziesz mógł w pełni i z satysfakcją korzystać z uroków studenckiego życia.

Wszystkie warsztaty dla studentów AGH są bezpłatne, ale pamiętajcie o tym, że liczba miejsc jest ograniczona, dlatego należy wcześniej zgłosić swój udział.
Każdy uczestnik warsztatu Programu ADAPTER otrzyma certyfikat, który jednocześnie jest usprawiedliwieniem nieobecności studenta na przypadających w tym czasie zajęciach.


Zapisy na warsztaty prowadzi Dział Nauczania AGH.

Zapisu można dokonać osobiście (pawilon C-1, pok. 110),
telefonicznie:
12 617 49 75 lub mailowo: adapter@agh.edu.pl.

W treści wiadomości należy podać:

  • imię,
  • nazwisko,
  • wydział,
  • rok studiów
  • temat warsztatu.

Informacje organizacyjne i zapisy na warsztaty:

DZIAŁ NAUCZANIA AGH

tel.: 12 617 49 75
e-mail: adapter@agh.edu.pl
www.dzn.agh.edu.pl

Informacje merytoryczne i zapisy na konsultacje:

SCANMED MULTIMEDIS S.A.

ul. Armii Krajowej 5

30-150 Kraków
tel.: 12 629 88 00
e-mail: adapter@scanmed.pl
www.akamedik.com

Rejestracja telefoniczna:
tel.: 12 629 88 00
poniedziałek–piątek

godz. 7.00–21.00
sobota godz. 7.00–15.00

All rights reserved © 2017 Akademia Górniczo-Hutnicza