16.10.2019

Absolwenci sukcesu - Jarosław Królewski

Zapraszamy na pierwsze spotkanie w ramach Programu Adapter, którego prowadzącym będzie Jarosław Królewski!

Masz ciekawy pomysł na siebie i swój biznes, ale boisz się podjąć ten pierwszy krok? Masz pytania i nie wiesz komu możesz je zadać? A może chciałbyś dowiedzieć się jak w pełni wykorzystać potencjał swój oraz Uczelni?

Jarosław Królewski, absolwent AGH, ukończył studia inżynierskie i socjologiczne. Obecnie jest prezesem zarządu oraz współtwórcą Synerise S.A. - jednej z najszybciej rozwijających się spółek technologicznych na świecie w dziedzinie sztucznej inteligencji i big data.

Jarosław Królewski opowie o tym, co Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie umożliwiła mu nie tylko w życiu studenckim, ale też w aspekcie zawodowym. Podzieli się z Wami zdobytym doświadczeniem i swoją historią.

Nie wahaj się i przyjdź zobaczyć, jak Uczelnia może otworzyć umysł i poszerzyć horyzonty, jeśli włożysz w to trochę pracy!

Termin: 22 października 2019 r. godz.: 16:00-19:00

Miejsce: Open Space w biurze Uczelnianej Rady Samorządu Studentów AGH

Zapisy rozpoczynamy o godz. 10:00 w dniu 17 października 2019 r. (czwartek)