Odkryj swoje talenty!

Przyszedł czas, żeby wziąć odpowiedzialność za swoje cele i zrozumieć jak wykorzystać do tego swoje mocne strony!

"Niczego nie umiem."
"Nie ma czegoś w czym jestem dobry."
"Jejku, inni są tak utalentowani, szkoda, że ja nie."

Każdy z nas w chwili słabości mógł mieć podobne myśli. Żadna z nich nie ma odniesienia w rzeczywistości, ale o tym przekonacie się podczas grudniowego warsztatu Programu Adapter.

W tym miesiącu zagości u nas Dominik Juszczyk.
Dominik jest certyfikowanym coachem Gallupa i facylitatorem. Jak sam mówi, skupia się na rozwijaniu swoich mocnych stron i pogłębianiu produktywności.

W pracy lubi dzielić się swoimi doświadczeniami. Może Ci pomóc w odnalezieniu swoich mocnych stron, wypracowaniu świadomości działania talentów i praktycznego spojrzenia na nie.

Na szkoleniu Dominik przybliży Wam w pigułce czym jest metoda, na której pracuje oraz jak w praktyce ją wykorzystać.

Termin: 10 grudnia 2019 r. godz.: 16:00-19:00
Miejsce: Open Space w biurze Uczelnianej Rady Samorządu Studentów AGH