29.04.2020

Webinar - CV do IT! z HardCoder

Szukasz pracy i gubisz się w gąszczu ofert? Wydaje Ci się, że po studiach całkiem sporo potrafisz, a rekruterzy nie oddzwaniają? Odpadasz po rozmowach rekrutacyjnych?

O HardCoder:
Jesteśmy małą firmą oferującą szkolenia z programowania, pomagamy zarówno młodym jak i dorosłym osobom w wejściu na rynek IT. Na co dzień pracujemy jako programiści w międzynarodowych korporacjach. Wywodzimy się ze środowiska studenckiego i jesteśmy absolwentami AGH. Kiedy już bardzo dobrze zaczynaliśmy sobie radzić ze organizacją szkoleń dla studentów, pewien wirus zablokował nasze działania i musieliśmy przenieść się do świata online. Coś się kończy, coś się zaczyna (chociaż mamy nadzieję, że tylko przerywa!).

Po latach dobrze wiemy, że pierwsze kroki są najtrudniejsze, a poszukiwanie pierwszej pracy to jeden wielki chaos, stres i poczucie, że coś robi się źle. Zapraszamy na spotkanie! Opowiemy co zrobić, a czego unikać, żeby znacząco zwiększyć swoje szanse w rekrutacji.

Na prawdziwych przykładach przedstawimy:
- jak powinno wyglądać dobre CV
- czego potrzebujemy aby stworzyć dobre CV w pół godziny
- jakie błędy dyskwalifikują CV już na początku
- czy da się zdobyć doświadczenie nie posiadając go
- jak zwiększyć swoje szanse przed rozmową rekrutacyjną
...oraz odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania!

Termin: 7 maja 2020 r. godz.: 16:00

Formularz do zapisów zostanie udostępniony 30 kwietnia o godz. 11:00 pod adresem www.adapter.agh.edu.pl/szkolenia-i-warsztaty/zapisy/

Zapraszamy do zapisów!