03.12.2020

Webinar: Podstawy fundraisingu - skąd wziąć pieniądze na ważne projekty

Podczas spotkania poznacie tajemnicę zawodu fundraisera, czyli osoby, która zajmuje się zawodowo zbieraniem pieniędzy na projekty społeczne, naukowe czy dobroczynne.

Wiedzę te możecie wykorzystać w pracy kół naukowych, fundacji i stowarzyszeń, a także przy zbieraniu funduszy w nagłych potrzebach. Istnieje kilka prostych działań podnoszących szanse na sukces w fundraisingu, a stosowanie ich przyspiesza sukces. Absolwenci tego szkolenia będą potrafili tworzyć nowe źródła przychodów, będą rozumieli istotę pracy fundraisera i warunki jego sukcesu, poznają ponad 30 metod zbierania funduszy oraz nauczą się rozwijać regularne relacje z darczyńcami i sponsorami.

Webinar poprowadzi Robert Kawałko - Prezes Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu.

Termin: 15 grudnia 2020 r. godz.: 16:00

Link do zapisów: https://www.adapter.agh.edu.pl/szkolenia-i-warsztaty/zapisy/