09.06.2020

Webinar - Stres pod kontrolą

Webinarium poświęcone będzie metodom zarządzania stresem związanym z aktualną sytuacją związaną z COVID-19, ze szczególnym uwzględnieniem niepokoju związanego z przygotowaniami do zdalnej sesji egzaminacyjnej i powrotu do nauki po przerwie wakacyjnej.

Podczas spotkania przyjrzymy się temu, czym jest stres i jaki ma wpływ na nasze funkcjonowanie, czy jest obciążeniem, czy możemy go jednak dobrze wykorzystać. Przyjrzymy się technikom pomocnym w codziennym zarządzaniu stresem i sprawnym działaniu w sytuacji nagłej zmiany.

Webinarium poprowadzi dr Marta Porębiak, psycholog i psychoterapeutka, wykładowczyni na Uniwersytecie SWPS.

Termin: 17 czerwca 2020 r. godz.: 16:00

Link do zapisów: www.adapter.agh.edu.pl/szkolenia-i-warsztaty/zapisy/