07.01.2021

Webinar: W 2021 dostanę pracę w IT!

Szukasz pracy i gubisz się w gąszczu ofert? Wydaje Ci się, że po studiach całkiem sporo potrafisz, a rekruterzy nie oddzwaniają? Odpadasz po rozmowach rekrutacyjnych?

Największe błędy popełnia się już na pierwszym etapie, kiedy poszukuje się odpowiedniej oferty, tworzy pierwsze CV i rozmyśla o rozmowach rekrutacyjnych. Z perspektywy czasu widzimy, że sami zaliczyliśmy mnóstwo wtop i niejedną rozmowę przegraliśmy zanim się zaczęła.

Zapraszamy na spotkanie! Opowiemy co zrobić, a czego unikać, żeby znacząco zwiększyć swoje szanse w rekrutacji. Chcemy dotrzeć z naszą wiedzą i doświadczeniami do wszystkich zainteresowanych studentów AGH.

Na reprezentatywnym przykładzie statystycznego studenta przedstawimy:
- jak powinno wyglądać dobre CV
- czego potrzebujemy aby stworzyć dobre CV w pół godziny
- jakie błędy dyskwalifikują CV już na początku
- czy da się zdobyć doświadczenie nie posiadając go
- jak zwiększyć swoje szanse przed rozmową rekrutacyjną
...oraz pokażemy jak wyglądały nasze CV, kiedy staraliśmy się o pierwszą pracę i dlaczego nie było łatwo!

Termin: 12 stycznia 2021 r. godz.: 16:00

Link do zapisów: www.adapter.agh.edu.pl/szkolenia-i-warsztaty/zapisy/