Program ADAPTER

Program ADAPTER powstał w odpowiedzi na oczekiwania studentów z zakresu potrzeb w obszarach: zdrowotnym, społecznym, psychologicznym.

Celem Programu jest promocja zdrowych i aktywnych postaw w środowisku akademickim, a także udzielanie wsparcia psychologicznego osobom doświadczającym trudności w adaptacji do warunków życia studenckiego.

W ramach Programu prowadzone są warsztaty rozwijające umiejętności psychologiczne i interpersonalne oraz Punkt Konsultacyjny z dyżurem psychologa.

Aktualności

20.03.2019

Sztuka kierowania zespołem

Sztukę kierowania zespołem przedstawi Szkoła Trenerów STER


26.02.2019

Ja i moje talenty - czyli w czym będę najlepszy

Jak odkryć swój talent? Czy są jakieś sposoby pozwalające na zbadanie swoich talentów? Odpowiedzi na te pytania poznacie już 5 marca, a udzieli ich coach, trener i mówca motywacyjny Tomasz Kalko


07.01.2019

Zarządzanie projektami

3 godziny z praktycznymi ćwiczeniami i doświadczeniami poprowadzi Tomasz Waleczko, zarządzający projektami rozwojowymi i międzynarodowymi programami edukacyjnymi.


03.01.2019

Twoje wyzwanie - pierwsza praca w IT!

Szukasz swojej pierwszej pracy? Myśl o spotkaniu rekrutacyjnym spędza Ci sen z powiek? Chcesz się dowiedzieć czego oczekują firmy od młodych adeptów informatyki i co mogą zaoferować w zamian? Ten warsztat jest dla Ciebie!


29.11.2018

Wyzwania i trudności kobiety inżyniera

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Panią Karoliną Malicką organizowane w ramach Programu Adapter!


14.11.2018

Listopadowy weekend warsztatowy

Serdecznie zapraszamy na warsztaty organizowane w ramach Programu ADAPTER!


10.10.2018

Szkolenie "Metoda Kaizen - jak zwiększać osobistą efektywność?"

Zapraszamy na pierwsze szkolenie w dziewiątej edycji Programu Adapter! Tematem szkolenia będzie samodoskonalenie metodą Kaizen - czyli jak zwiększać osobistą efektywność małymi krokami. Termin: 23 października 2018r. godz....


Wyświetla nowości od 22 do 28 ze wszystkich 32

Program ADAPTER na Facebooku