Szkolenia i warsztaty

Zapraszamy do udziału w szkoleniach i warsztatach, które przygotowaliśmy w ramach Programu ADAPTER. W trakcie szkoleń i warsztatów będziesz mógł dowiedzieć się ciekawych rzeczy na temat komunikacji, autoprezentacji, radzenia sobie ze stresem i wielu innych tematów bliskich studenckiemu życiu.

Na szkoleniach i warsztatach pomożemy Ci odkryć Twoje mocne i słabe strony. Nauczymy Cię, jak wykorzystywać pozytywne aspekty Twojego charakteru i jak radzić sobie ze słabymi – krótko mówiąc, pomożemy Ci stworzyć „psychologiczny upgrade”, który sprawi, że będziesz mógł w pełni i z satysfakcją korzystać z uroków studenckiego życia.

Szkolenia w semestrze letnim 2021/2022 zostały odwołane!

Tematyka szkoleń i warsztatów

  • Komunikacja interpersonalna

Na warsztatach dowiesz się, jak zadbać o zrozumiały przekaz informacji oraz poznasz znaczenia mimiki i gestów – przecież komunikacja to nie tylko słowa!

  • Autoprezentacja

Pomożemy Ci kreować własny, atrakcyjny wizerunek, który wyeksponuje mocne strony Twojej osobowości

  • Wystąpienia publiczne

Wygłoszenie prezentacji do dla Ciebie kłopot? A może nie wiesz, jak zainteresować słuchaczy? Pokażemy Ci, jak przygotować wystąpienie, aby zostało zapamiętane!

  • Rozwój osobisty

Poznasz skuteczne metody pracy nad sobą, które pomogą Ci nie tylko efektywniej zarządzać czasem, ale też podejmować mądre decyzje, aby wykorzystać swój potencjał na 100%

  • Walka ze stresem

Kolokwium, egzamin, a może obrona pracy dyplomowej? Lęk Cię paraliżuje? Weź sprawy w swoje ręce i nie pozwól, aby stres kierował Twoim życiem.

  • Efektywna nauka

Chcesz zaliczyć semestr i jednocześnie mieć czas na rozwijanie własnych zainteresowań? Naucz się uczyć szybko i skutecznie!

  • Przygotowanie do wejścia na rynek pracy

Dowiesz się, na co zwracają uwagę rekruterzy oraz jak pokierować swoimi studiami, aby być wartościowym kandydatem dla pracodawców